Smykem řízený nakladač Novotný B 961

Vážení zákazníci, součástí naší nabídky je také kompaktní, smykem řízený nakladač Novotný B 961, který je vhodný pro práci v nejrůznějších odvětvích stavebnictví a zemědělství. Díky vysokým manévrovacím schopnostem najde své uplatnění při náročných úpravách terénů, přípravách terénu pro stavby, nakládání a přemísťování materiálu, provádění výkopů, zvedání nákladů atd.

Smykem řízený nakladač Novotný B 961 je opatřený jednoduchým systémem rychloupínače, díky kterému lze velmi snadno a rychle připojovat i uvolňovat různá přídavná zařízení. Takto se nakladač může stát opravdu všestranným. Pohyby nakladače včetně ovládání výložníku a lopaty jsou zajištěny křížovými ovladači s ergonomickými rukojeťmi. Ovládání je velice snadné, nevyžaduje žádnou velkou sílu, čímž prakticky odstraňuje únavu obsluhy z této činnosti.

Vyrovnávání lopaty při zvedání výložníku je automatické, pomocí vyrovnávacího bloku. Nakladače Novotný B 961 jsou také vybaveny bezpečnostním systémem, který blokuje hydraulický ovládací okruh zvednutím závory v kabině. Máte zájem o nakladače Novotný? Kontaktujte nás.

 Smykem řízený nakladač Novotný B 961

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení