Smykem řízený nakladač Novotný B 961

Vážení zákazníci, součástí naší nabídky je také kompaktní, smykem řízený nakladač Novotný B 961, který je vhodný pro práci v nejrůznějších odvětvích stavebnictví a zemědělství. Díky vysokým manévrovacím schopnostem najde své uplatnění při náročných úpravách terénů, přípravách terénu pro stavby, nakládání a přemísťování materiálu, provádění výkopů, zvedání nákladů atd.

Smykem řízený nakladač Novotný B 961 je opatřený jednoduchým systémem rychloupínače, díky kterému lze velmi snadno a rychle připojovat i uvolňovat různá přídavná zařízení. Takto se nakladač může stát opravdu všestranným. Pohyby nakladače včetně ovládání výložníku a lopaty jsou zajištěny křížovými ovladači s ergonomickými rukojeťmi. Ovládání je velice snadné, nevyžaduje žádnou velkou sílu, čímž prakticky odstraňuje únavu obsluhy z této činnosti.

Vyrovnávání lopaty při zvedání výložníku je automatické, pomocí vyrovnávacího bloku. Nakladače Novotný B 961 jsou také vybaveny bezpečnostním systémem, který blokuje hydraulický ovládací okruh zvednutím závory v kabině. Máte zájem o nakladače Novotný? Kontaktujte nás.

 Smykem řízený nakladač Novotný B 961