Minidumper Cormidi C85

Do stísněných prostor a náročných podmínek je vhodným pomocníkem minidumper Cormidi C85, který dokáže přepravit těžký náklad a dobře odvést svoji práci v různě měkkém terénu, na sněhu i v blátě.

Lze s ním také sjíždět či vyjíždět schody a zdolávat úzké a šikmé cesty. I naložený minidumper totiž bezpečně vyjíždí do svahu ve sklonu až 25°. Ideální je proto na stavby a stavební provozy, v zemědělství, zahradnictví, objekty ve svazích apod.

Minidumper Cormidi C85 je plněhydraulicky ovládán a poháněn moderním profesionálním čtyřtaktním motorem značky HONDA, jehož vlastnostmi jsou vysoký výkon, nízká spotřeba paliva, spolehlivost, malá hlučnost, čistota provozu a jednoduchost obsluhy.

Díky tomu, že se minidumper Cormidi C85 pohybuje na pásech, je dosaženo perfektní stability stroje a maximální přilnavosti k povrchu za jakýchkoliv podmínek. Velká styčná plocha s povrchem zajišťuje výbornou trakční schopnost stroje.

Oceníte také důmyslné ovládání tohoto stroje. Minidumper má všechny nezbytné ovládací prvky přehledně uspořádány v prostoru před obsluhou, čímž je zaručena okamžitá dosažitelnost všech ovladačů a ovladatelnost stroje během provozu je skutečně optimalizována.

Chtěli byste si minidumper Cormidi C85 zapůjčit? Navštivte naši půjčovnu stavební techniky v Malešovicích nebo nás kontaktujte po telefonu. Při zapůjčení minidumperu na více než 30 dní máme pro vás připravenou výhodnou cenu.

Minidumper Cormidi C85

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení