Minidumper Cormidi C85

Do stísněných prostor a náročných podmínek je vhodným pomocníkem minidumper Cormidi C85, který dokáže přepravit těžký náklad a dobře odvést svoji práci v různě měkkém terénu, na sněhu i v blátě.

Lze s ním také sjíždět či vyjíždět schody a zdolávat úzké a šikmé cesty. I naložený minidumper totiž bezpečně vyjíždí do svahu ve sklonu až 25°. Ideální je proto na stavby a stavební provozy, v zemědělství, zahradnictví, objekty ve svazích apod.

Minidumper Cormidi C85 je plněhydraulicky ovládán a poháněn moderním profesionálním čtyřtaktním motorem značky HONDA, jehož vlastnostmi jsou vysoký výkon, nízká spotřeba paliva, spolehlivost, malá hlučnost, čistota provozu a jednoduchost obsluhy.

Díky tomu, že se minidumper Cormidi C85 pohybuje na pásech, je dosaženo perfektní stability stroje a maximální přilnavosti k povrchu za jakýchkoliv podmínek. Velká styčná plocha s povrchem zajišťuje výbornou trakční schopnost stroje.

Oceníte také důmyslné ovládání tohoto stroje. Minidumper má všechny nezbytné ovládací prvky přehledně uspořádány v prostoru před obsluhou, čímž je zaručena okamžitá dosažitelnost všech ovladačů a ovladatelnost stroje během provozu je skutečně optimalizována.

Chtěli byste si minidumper Cormidi C85 zapůjčit? Navštivte naši půjčovnu stavební techniky v Malešovicích nebo nás kontaktujte po telefonu. Při zapůjčení minidumperu na více než 30 dní máme pro vás připravenou výhodnou cenu.

Minidumper Cormidi C85