Frézy na sníh

3 položek celkem
Nezávislá sněhová fréza Yeti HD I
0,83 Kč bez DPH
1 Kč

Tato fréza je speciálně navržena tak, aby vyhovovala potřebám těch, kteří vlastní kolový nakladač nebo rypadlo nakladač a nemohou používat sněhové frézy, protože vyžadují vysoký...

Kód: 1317
Nezávislá sněhová fréza Yeti HD I
0,83 Kč bez DPH
1 Kč

Yeti HD je přední dvoustupňová sněhová fréza speciálně navržená pro kombinace na velkých strojích, jako jsou nakladače, rýpadlo-nakladače a teleskopické nakladače.

Kód: 1323
Sněhová fréza Yeti STD
0,83 Kč bez DPH
1 Kč

Hydraulické dvoustupňové čelní sněhové dmychadlo pracující přes hydraulický obvod stroje. Je vybaveno šroubovanou spodní čepelí vyrobenou z oceli odolné proti opotřebení, bočně...

Kód: 1326

Frézy na sníh během zimního období usnadní odstranění sněhu z přístupových cest, silnic a volných prostranství. Odklízení sněhové pokrývky za pomocí frézy na sníh je velmi rychlé, efektivní a téměř bezpracné. Vzdálenost foukání sněhu je závislá na kvalitě sněhu a hydraulickém výkonu sněhové frézy.

Sněhové frézy řady „Yeti“ (řady „STD“ a „HD“) jsou dvoufázové čelní dmychadla vyvinutá pro smykem řízené nakladače, rypadlo a kolové nakladače a teleskopické manipulátory, ideální pro efektivní a snadné odstranění velkého množství sněhu bez poškození povrch vozovky. K dispozici v různých modelech a zcela přizpůsobitelné.