Frézy na sníh

3 položek celkem
Nezávislá sněhová fréza Yeti HD I
0,83 Kč bez DPH
1 Kč

Tato fréza je speciálně navržena tak, aby vyhovovala potřebám těch, kteří vlastní kolový nakladač nebo rypadlo nakladač a nemohou používat sněhové frézy, protože vyžadují vysoký...

Kód: 1317
Nezávislá sněhová fréza Yeti HD I
0,83 Kč bez DPH
1 Kč

Yeti HD je přední dvoustupňová sněhová fréza speciálně navržená pro kombinace na velkých strojích, jako jsou nakladače, rýpadlo-nakladače a teleskopické nakladače.

Kód: 1323
Sněhová fréza Yeti STD
0,83 Kč bez DPH
1 Kč

Hydraulické dvoustupňové čelní sněhové dmychadlo pracující přes hydraulický obvod stroje. Je vybaveno šroubovanou spodní čepelí vyrobenou z oceli odolné proti opotřebení, bočně...

Kód: 1326

Frézy na sníh během zimního období usnadní odstranění sněhu z přístupových cest, silnic a volných prostranství. Odklízení sněhové pokrývky za pomocí frézy na sníh je velmi rychlé, efektivní a téměř bezpracné. Vzdálenost foukání sněhu je závislá na kvalitě sněhu a hydraulickém výkonu sněhové frézy.

Sněhové frézy řady „Yeti“ (řady „STD“ a „HD“) jsou dvoufázové čelní dmychadla vyvinutá pro smykem řízené nakladače, rypadlo a kolové nakladače a teleskopické manipulátory, ideální pro efektivní a snadné odstranění velkého množství sněhu bez poškození povrch vozovky. K dispozici v různých modelech a zcela přizpůsobitelné.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení