Prodej zubů pro stavební stroje MTG

Vážení zákazníci, v našem širokém sortimentu profesionálního příslušenství ke strojům máme pro vás připravené mimořádně odolné zuby pro stavební stroje MTG Systems KingMet, které jsou vhodné pro použití na nejrůznější stroje. Jejich uchycení odpovídá originálním systémům jednotlivých výrobců.

Zuby pro stavební stroje MTG Systems KingMet jsou vyrobené z technologicky vyspělé oceli Aceros MTG Steels, díky které dokážou spolehlivě odolávat pnutí. Při čelním pnutí se zámek zubu přitlačí více k adaptéru, při bočním pnutí jsou uši zubu chráněny proti případnému poškození a vylomení. Během vertikálního pnutí dochází ke kompenzaci síly pomocí dvojí stabilizaci roviny, díky čemuž je zub méně namáhaný a jeho poškození je opět výrazně eliminováno. Díky odolnému jistícímu systému může mít zub větší délku, aniž by došlo k jeho zlomení. Zuby MTG Systems KingMet jsou navíc stále ostré.

Máte zájem o zuby pro stavební stroje MTG Systems KingMet? Kontaktujte nás. Obrátit se na nás můžete i s případnými dotazy, které vám rádi zodpovíme.

Zuby pro stavební stroje