Kolový nakladač WEYCOR AR 320

Hledáte opravdu spolehlivý kolový nakladač? Vsaďte na kolové nakladače WEYCOR, které jsou vyrobené na základě německých inovativních technologií. Spolehnout se tak můžete na jejich mimořádnou kvalitu a výkonnost motorů.

Rádi bychom vám představili kolový nakladač WEYCOR AR 320 s výkonem 18,5 kW (25 HP) při 3000 min -1 a maximálním točivým momentem 96 Nm při 1.800 min -1. Dále disponuje hydrostatickým pohonem regulovaným výstupem s přerušením tlaku a uzavřeným obvodem působícím na všechna 4 kola. Provozní rychlostní rozsah tohoto nakladače WEYCOR je 0 - 6,5 km / h. Pohon je řízen akcelerátorem a samostatným pedálem inching pro nejlepší rozdělení hydraulické síly pro tahové a zvedací síly.

Kolový nakladač WEYCOR AR 320 má plně hydraulické středové otočné řízení a jeho přední i zadní kola sledují stejnou stopu. Úhel řízení nakladače je 40° na každou stranu, úhlový pohyb ± 12° na zadní straně vozidla. Kapacita lopaty nakladače WEYCOR AR 320 je 0,34 m³.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení