Zuby pro stavební stroje

Kód: 288
Neohodnoceno
1 Kč 0,83 Kč bez DPH
Na dotaz

Prvotřídní zuby pro stavební stroje MTG Systems KingMet mají uplatnění pro nejrůznější stroje. Uchycení odpovídá originálním systémům jednotlivých výrobců. Mimořádná odolnost vůči všem druhům pnutí a dlouhá životnost. Větší styčná plocha mezi zubem a adaptérem. Úhel ramene adaptéru je menší než 90º. Eliptické ústí adaptéru pro zajištění lepšího rozložení pnutí. Dvojí stabilizace roviny pro menší namáhání zubu, adaptéru a čepu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prvotřídní zuby pro stavební stroje MTG Systems KingMet mají uplatnění pro nejrůznější stroje. Uchycení odpovídá originálním systémům jednotlivých výrobců. Mimořádná odolnost vůči všem druhům pnutí a dlouhá životnost. Větší styčná plocha mezi zubem a adaptérem. Úhel ramene adaptéru je menší než 90º. Eliptické ústí adaptéru pro zajištění lepšího rozložení pnutí. Dvojí stabilizace roviny pro menší namáhání zubu, adaptéru a čepu. Tělo čepu je vyrobeno z nejvyspělejší oceli Aceros MTG Steels. Retainer je vyroben z ElastoMetu a polyuretanu. Integrovaný jistící systém. Rychlá a bezpečná výměna zubu. Tvrdost min. 500 brinelů. Zuby zůstávají vždy ostré.

  • Uplatnění na nejrůznější stroje.
  • Uchycení odpovídá originálním systémům jednotlivých výrobců.
  • Tvrdost  min. 500 brinelů.
  • Zuby systém MTG King Met.

Konkrétní nabídku zašleme na požádání.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení