Pásový nakladač Eurocomach 20 TL

V naší nabídce nyní nově najdete pásový nakladač Eurocomach 20 TL, který v sobě kombinuje skvělou manévrovatelnost, všestrannost a pohodlnou obsluhu. Spolehnout se také můžete na jeho provozní bezpečnost, kterou podporuje počet bodů rychlého připojení a kontrola tlaku při vykládce.

Pásový nakladač Eurocomach 20 TL disponuje návěsy s 5 oscilačními válci, které zajišťují jízdní komfort a vynikající provozní stabilitu. To znamená, že tato konfigurace umožňuje svižný a bezpečný pohyb v nejrůznějších náročných terénech.

Díky vysoce výkonnému motoru s pomocným systémem s vysokým průtokem o maximálním objemu 160 litrů při 280 barech je zaručena všestrannost použití veškerého vybavení na trhu.

Motor Yanmar Stage 5 je skutečně efektivní a zároveň výjimečně tichý. Optimalizuje výkon a přispívá ke značnému snížení spotřeby. Pásový nakladač Eurocomach 20 TL má také speciální hydraulický chladicí ventilátor Fan Drive okamžitě reguluje rychlost otáčení podle požadavků motoru, zlepšuje výkon motoru, zabraňuje nadměrnému hluku a snižuje teplotu.

Pásový nakladač 20 TL