Minibagr 100TR Eurocomach

V našem e-shopu nyní nově najdete výkonný minibagr 100TR Eurocomach, který vám velmi usnadní práci díky promyšlenému designu i technologiím. Součástí minibagru 100TR Eurocomach je trojité rameno s dlouhým výsuvem a větší návratností. Díky tomu jsou usnadněny výkopové práce poblíž stroje. Nakládací operace půjdou s tímto minibagrem lehce taktéž.

Minibagr 100TR Eurocomach je chytře navržen tak, aby měl nulový přesah. Jeho kabina zůstává uvnitř šířky pásů, což umožňuje provoz i v oblastech s omezeným prostorem. Kontrola minibagru je zcela ve vašich rukou. Veškeré ovládací prvky sklápění trojitého ramene a pomocných hydraulických systémů se totiž ovládají elektrohydraulickými válečky umístěnými na joysticích, které jsou pohodlné a přesné.

Díky tomu, že je minibagr 100TR Eurocomach vybaven bočním vyhříváním, došlo k praktickému zvětšení velikosti kabiny. Ventilátor zlepšuje chlazení motoru. To znamená, že je kabina chladnější a tišší pro větší pohodlí obsluhy. Máte zájem o minibagr 100TR Eurocomach? Kontaktujte nás.

minibagr 100TR Eurocomach