Minibagr 100TR Eurocomach

V našem e-shopu nyní nově najdete výkonný minibagr 100TR Eurocomach, který vám velmi usnadní práci díky promyšlenému designu i technologiím. Součástí minibagru 100TR Eurocomach je trojité rameno s dlouhým výsuvem a větší návratností. Díky tomu jsou usnadněny výkopové práce poblíž stroje. Nakládací operace půjdou s tímto minibagrem lehce taktéž.

Minibagr 100TR Eurocomach je chytře navržen tak, aby měl nulový přesah. Jeho kabina zůstává uvnitř šířky pásů, což umožňuje provoz i v oblastech s omezeným prostorem. Kontrola minibagru je zcela ve vašich rukou. Veškeré ovládací prvky sklápění trojitého ramene a pomocných hydraulických systémů se totiž ovládají elektrohydraulickými válečky umístěnými na joysticích, které jsou pohodlné a přesné.

Díky tomu, že je minibagr 100TR Eurocomach vybaven bočním vyhříváním, došlo k praktickému zvětšení velikosti kabiny. Ventilátor zlepšuje chlazení motoru. To znamená, že je kabina chladnější a tišší pro větší pohodlí obsluhy. Máte zájem o minibagr 100TR Eurocomach? Kontaktujte nás.

minibagr 100TR Eurocomach

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení