Hladička betonu TIFON 900 ENAR

Vážení zákazníci, v naší půjčovně je pro vás k dispozici ručně vedená hladička betonu ENAR TIFON 900, která je vhodná pro hlazení a leštění betonových povrchů.

Hladička betonu TIFON 900 ENAR slouží pro dokonalou úpravu betonových ploch. Dokáže plně nahradit betonové vyrovnávací hmoty, jejichž použití je v tomto případě zbytečné. Hladička betonu ENAR totiž nabízí rychlejší, účinnější a hospodárnější způsob práce ve srovnání s tradiční povrchovou úpravou betonu.

Hladička ENAR má ochranný koš k hlazení přímo u zdi betonových podlah a pro zvýšení bezpečnosti práce je vybavena i bezpečnostním vypínačem chodu motoru. Při práci s ní také oceníte snadné nastavení lopatek a vestavěné zvedací oko.

Hladička betonu TIFON 900 ENAR je vhodná pro betonové plochy, betonové prefabrikáty, průmyslové podlahy, kombinované a speciální potěry nebo asfalt. Zaujala vás tato hladička betonu k zapůjčení? Kontaktujte nás.

Hladička betonu TIFON900 ENAR

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení