Přední mulčovač Scorpion

V naší nabídce najdete přední mulčovač Scorpion, který je opatřen 2 ohebnými hadicemi s rychlospojkami pro napájení hydraulického okruhu, zálohovacím válečkem, 1 ohebnou hadicí pro připojení drenážního potrubí a plovoucí deskou s univerzálním táhlem. Ta poskytuje vertikální exkurzi, která umožňuje, aby zařízení bylo v případě nárazů vždy blízko země.

Přední mulčovač Scorpion je ideální pro jemné skartování jakéhokoliv druhu keřů. Ať už se jedná o jednoduchý pramen trávy nebo keř. Každý model Scorpion je možné vybavit hydraulickým systémem bočního posuvu, který je sestaven z horizontálního válce a solenoidového ventilu pro rozdělení hydraulických funkcí.

Přední mulčovač Scorpion je standardně dodáván s elektrickou sadou se síťovým připojením a tlačítkem pro zapnutí / vypnutí. Každý model drtiče Scorpion Front al je standardně vybaven kladivy aplikovanými na rotor, ale je možné je nahradit noži. Ty se hodí zejména v hlavní sezóně do vysoké trávy.

Přední mulčovač Scorpion

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení