Křovinořez k zapůjčení od značky HONDA

Pořiďte si výkonného pomocníka pro likvidaci přerostlých travin, náletů a menších křovin. V naší půjčovně máme pro vás připravený křovinořez HONDA UMK 435 E, který díky jeho praktickým rozměrům oceníte hlavně ve svažitém a nepřístupném terénu.

Aby bylo používání křovinořezu pohodlné, je zavěšen na bezpečnostní karabině zádového postroje. Při dokonalém vyvážení dle postavy uživatele je jeho ovládání velice snadnou záležitostí. Křovinořez HONDA UMK 435 E je navíc opatřen obouručnou rukojetí s antivibračním úchopem pro minimalizaci cítění vibrací.

Mezi velké přednosti, které křovinořez HONDA UMK 435 E má, patří jeho výkonnost, úspornost a také velmi tichý motor, se kterým budete své okolí rušit minimálně. Tento křovinořez k zapůjčení je vhodný například pro údržbu zeleně komunálních služeb nebo jako doplňkový stroj k příležitostnému použití při likvidaci hustých porostů. Pokud hledáte křovinořez k zapůjčení, který je spolehlivý, výkonný, praktický a od solidní značky, vsaďte na křovinořez HONDA UMK 435 E!

Křovinořez HONDA UMK 435E