Hydraulické ruční bourací kladivo BH 112

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili hydraulické bourací kladivo MARUZEN, které je charakteristické svým unikátním technologickým řešením. Jedná se o kompaktní a lehké kladivo, které disponuje vysokým bouracím efektem. Oceníte také technologii, která zajišťuje velice nízké vibrace přenášené na ruce pracovníka.

Hydraulické bourací kladivo MARUZEN v porovnání s pneumatickými kladivy, zajišťuje maximálnímu využití energie. Má vyšší úderovou sílu při použití menšího zdroje a tím pádem umožňuje podstatně rychlejší a levnější práci. Zejména tento parametr vás může přesvědčit o jeho pořízení.

Funkce hydraulického kladiva MARUZEN není nijak omezena v mrazivých podmínkách, kdy naopak hřeje ruce pracovníka. Díky speciálně navrženému systému, který je samomazný, je tento typ bouracího kladiva naprosto bezúdržbový. Lze je připojit k minirypadlu nebo jinému stroji s PTO vývodem. Máte zájem o hydraulické bourací kladivo MARUZEN? Kontaktujte nás.

Hydraulické ruční bourací kladivo BH 112

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení