Multifunkční naklápěcí buldozer LTDL

Kód: 1269
Neohodnoceno
1 Kč 0,83 Kč bez DPH
Na dotaz

S multifunkční radlicí Tiltdozer LTDL je možné provádět více typů úloh , zejména vyrovnávání velkých povrchů, ale je velmi efektivní také při těžkých výkopových pracích, při zemních pracích nebo kamenivech nebo troskách, zásypech atd. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

S multifunkční radlicí Tiltdozer LTDL je možné provádět více typů úloh , zejména vyrovnávání velkých povrchů, ale je velmi efektivní také při těžkých výkopových pracích, při zemních pracích nebo kamenivech nebo troskách, zásypech atd.

Ve skutečnosti každý model LTDL je standardně vybaven zadní deskou opatřenou centrálním hydraulickým válcem a 2 pochromovanými bočními kolejnicemi, které umožňují pohyb radlice svisle nahoru a dolů o 300 mm. rozsah. Díky této funkci je LTDL platnou alternativou k tradičnímu srovnávači. Pohyb nahoru / dolů je umístěn vedle 2 klasických hydraulických pohybů tiltdozerových lopatek: úhlení a kmitání lopatky doleva a doprava. Práce s LTDL je jednoduchá a funkční. Jedná se o kompaktní aplikaci, která umožňuje zcela uvolnit zorné pole u operátora v kokpitu. Ve srovnání s lopatkami projektovanými výhradně pro vyrovnávací práce, LTDL nabízí možnost zaúhlování lopatky, pohybující se po boku půdy shromážděné během vyrovnávací operace, což umožňuje snadné dávkování množství zeminy na lopatku v každém pracovním kroku.

Pomocí LTDL můžete provést vyrovnávací práce ještě blíže ke zatáčkám, kde stěny znemožňují pracovat s tradičním srovnávačem kvůli čelnímu rámu. Přítomnost proporcionální kontrolní hodnoty na ostří umožňuje úplnou automatizaci každé hydraulické funkce pomocí samonivelačního systému laserového signálu, a proto jsou všechny modely LTDL standardně vybaveny 2 bočními deskami, na nichž jsou upevněny podpůrné póly pro přijímače laserového signálu.

Abychom minimalizovali jakékoli riziko nadhazování, doporučujeme kombinovat LTDL výhradně na pásových nakladačích s nosností 3,5 tuny provozní hmotnosti.

MODELY LTDL 2100 LTDL 2400 LTDL 2700
Váha (kg.) 755 785 815
Šířka čepele (mm) 2100 2400 2700
Pracovní šířka s nožem zcela nakloněným (mm) 1970 2250 2530
Výška lišty (mm) 710 710 710
Úhel 20 ° 20 ° 20 °
Oscilace (°) 15 ° 15 ° 15 °
Vertikální pohyb (mm) 300 300 300

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ:

  • Sada rychlospojek 3⁄4 '' SF
  • Automatický nivelační laserový systém

Řízení:

  • Joystick
  • 3 páky manipulátor (zapnuto / vypnuto)
  • 14 pólový konektor
  • Rádiové dálkové ovládání