Vibrační pěch MIKASA MTX 70 21 - ideální pomocník pro zhutnění zeminy

Vibrační pěch MIKASA MTX 70 21 zajišťuje efektivní práci díky vynikajícímu Body Balance a ergonomickému tvaru. Používání pěchu je pohodlné díky novémuVibrační pěch MIKASA MTX 70 držadlu, které snižuje přenos vibrací až o dvě třetiny. Vibrační pěch je navíc opatřen krytem motoru, který snižuje hlučnost a zároveň chrání části motoru.

Součástí vybavení pěchu MIKASA MTX 70 21 je otáčkoměr chodu motoru, který okamžitě snímá otáčky, a tím zajišťuje optimální výkon motoru. V případě, že pěch není v provozu, vám jeho display poslouží jako počítadlo motohodin. Vylepšením pěchu je plynová páčka, která je zároveň palivovým kohoutem. Patka vibračního pěchu je vyrobena z vrstveného dřeva a oceli, díky čemuž dobře tlumí otřes.

Vibrační pěch MIKASA MTX 70 21 je skvělým nástrojem pro zhutňování zrnitých, smíšených a soudržných zemin. Ideální je pro přípravu podloží pod živičné směsi pro opravy silnic, dálnic a chodníků. Dále je vhodný pro zhutnění zásypů kolem základů nebo pro pěchování podloží pod patním zdivem. Využít jej také můžete pro přípravu podloží betonážních prací, přípravu podloží a pěchování zeminy kolem potrubí a nad ním, a také pro pěchování zeminy výkopů pro kabelová a potrubní vedení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení