Vibrační pěch MIKASA MTX 70 21 - ideální pomocník pro zhutnění zeminy

Vibrační pěch MIKASA MTX 70 21 zajišťuje efektivní práci díky vynikajícímu Body Balance a ergonomickému tvaru. Používání pěchu je pohodlné díky novémuVibrační pěch MIKASA MTX 70 držadlu, které snižuje přenos vibrací až o dvě třetiny. Vibrační pěch je navíc opatřen krytem motoru, který snižuje hlučnost a zároveň chrání části motoru.

Součástí vybavení pěchu MIKASA MTX 70 21 je otáčkoměr chodu motoru, který okamžitě snímá otáčky, a tím zajišťuje optimální výkon motoru. V případě, že pěch není v provozu, vám jeho display poslouží jako počítadlo motohodin. Vylepšením pěchu je plynová páčka, která je zároveň palivovým kohoutem. Patka vibračního pěchu je vyrobena z vrstveného dřeva a oceli, díky čemuž dobře tlumí otřes.

Vibrační pěch MIKASA MTX 70 21 je skvělým nástrojem pro zhutňování zrnitých, smíšených a soudržných zemin. Ideální je pro přípravu podloží pod živičné směsi pro opravy silnic, dálnic a chodníků. Dále je vhodný pro zhutnění zásypů kolem základů nebo pro pěchování podloží pod patním zdivem. Využít jej také můžete pro přípravu podloží betonážních prací, přípravu podloží a pěchování zeminy kolem potrubí a nad ním, a také pro pěchování zeminy výkopů pro kabelová a potrubní vedení.