Půjčujeme bourací kladiva

Potřebujete něco zbourat a nechce se Vám kvůli tomu hned kupovat bourací kladivo? V tom případě využijte naší půjčovny, kde najdete opravdu širokou škálu různých typů bouracích kladiv.

Bourací kladiva Vám skvěle poslouží při vysekávání rozvodů, obkladů, drážek pro elektroinstalaci apod. S robustnějšími bouracími kladivy lze také bourat celá zdiva, odsekávat beton apod.

V naší půjčovně v Malešicích najdete např. ruční hydraulické bourací kladivo MARUZEN BH161, které je kompaktní, lehké a má vysoce bourací efekt. Díky jeho velice nízkým vibracím minimalizuje přenos vibrací na ruce pracovníka.

Hydraulické bourací kladivo MARUZEN BH161 oproti pneumatickým kladivům zajišťuje maximální využití energie. Jeho vyšší úderová síla při použití menšího zdroje Vám umožní podstatně rychlejší a levnější práci.

Ani v mrazivých podmínkách není funkce hydraulického kladiva nijak omezena. Oceníte také, že díky samomaznému systému jsou bourací kladiva MARUZEN zcela bezúdržbová a ušetří Vám tak spoustu času. Hydraulické bourací kladivo MARUZEN BH161 je možné připojit k minirypadlu nebo jinému stroji s PTO vývodem. Pokud máte zájem o toto či jiné bourací kladivo, navštivte naši půjčovnu.

Ruční hydraulické bourací kladivo MARUZEN