Ponorné kalové čerpadlo Uniqua cesspit J14P

Vážení zákazníci, pokud sháníte ponorné kalové čerpadlo, u nás jste na správné adrese. Součástí naší nabídky je totiž ponorné kalové čerpadlo UNIQUA CESSPIT, které je skvělým pomocníkem pro čerpání silně znečištěných odpadních vod s vysokou hustotou.

Ponorné kalové čerpadlo Uniqua cesspit J14P je ideální k čerpání žump a septiků, kalových jímek, odpadních vod, průmyslových vod, čerpání nádrží a bazénů apod.
Velkou předností tohoto čerpadla je především to, že je možné jej používat ve vertikální, horizontální i šikmé pracovní poloze.

Použití čerpadla k čerpání hořlavých kapalin, toxických a agresivních (zásady, kyseliny) látek není dovoleno. Čerpadlo též není vhodné v prostředí s nebezpečím výbuchu.

Ponorné kalové čerpadlo Uniqua cesspit J14P má kabel dlouhý 10 m a jeho hmotnost je 15 kg. Hodnota průtoku je 0-5,0 l.s-1 a rychlost otáček 2800 min-1. Máte zájem o zapůjčení tohoto kalového čerpadla? Neváhejte nás navštívit, těšíme se na vás.

Ponorné kalové čerpadlo Uniqua cesspit J14P

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení