Minibagr Eurocomach 60ZT 1400 - maximální pohodlí pro uživatele

Praktický minibagr se hodí při nejrůznějších stavebních pracích. Minibagr Eurocomach 60ZT 1400 má nový design a svému uživateli nabízí vysokou úroveň pohodlí. Je vhodný pro každý typ práce a má nulový přesah, který umožňuje udržovat celý stroj v okruhu podvozku, což upřednostňuje všechny složité operace, i když jsou dveře kabiny otevřené.

Minibagr Eurocomach 60ZT 1400 má ve standardní konfiguraci má tento stroj přední LED lišty, které zajišťují vysokou viditelnost a snížení spotřeby energie. Stroj je také vybaven hydraulickými silentbloky, což je funkce, která snižuje vibrace a maximalizuje pohodlí uvnitř kabiny.

Minibagr Eurocomach 60ZT 1400 zahrnuje dvě pomocné linky (AUX1 a AUX2). Tato funkce zajišťuje vysoký výkon s širokou škálou vybavení a umožňuje obsluze provádět plynulé a současné pohyby. Minibagr má širší přístup, díky kterému může uživatel pohodlně nastupovat a vystupovat z kabiny se zárukou vyšší úrovně pohodlí a funkčnosti stejné jako u strojů vyšších tun.

Minibagr 60ZT

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení