Minibagr Eurocomach 12ZT

Kompaktní minibagr Eurocomach 12ZT se vyznačuje mimořádnou stabilitou. Má otoč s nulovým přesahem a rozšířeným podvozkem, která je uzpůsobena tak, aby poskytla vynikající výkon na jakémkoliv místě.

Při práci zajisté oceníte, že minibagr Eurocomach 12ZT nemá žádný přesah. Díky tomu, že kabina zůstává mezi pásy, umožňuje obsluze snadno pracovat i ve stísněných prostorech.
Kabina nabízí skutečné pohodlí. Místo v kabině je navrženo tak, aby poskytovalo maximální pohodlí pro řidiče. Najdete zde ovládací prvky s posilovačem, opěrky zápěstí a dostatek prostoru pro nohy.

Minibagr Eurocomach 12ZT vám zajistí, že každý příkaz budete mít ve svých rukou. Ovládání natáčení a přídavný hydraulický systém jsou ovládány přesnými a snadno použitelnými proporcionálními elektrohydraulickými válečky umístěnými na joysticku.

Minibagr Eurocomach 12ZT je také vybaven sklápěcím systémem, kdy pouhým odstraněním dvou šroubů lze ochranný rám sklopit, což umožňuje extrémně snadný pohyb i v prostorech s omezenou výškou.

Minibagr 12ZT