Kolový nakladač WEYCOR AR 480S

Na kolové nakladače Weycor je opravdu spoleh. Jsou totiž spojením vášně, prvotřídních technologií a německé kvality. Rádi bychom vám představili kolový nakladač, který najdete v naší nabídce.

Kolový nakladač WEYCOR AR 480S má hydrostatický pohon regulovaný výstupem s přerušením tlaku a uzavřeným obvodem působícím na všechna 4 kola. Jízda vpřed / vzad, rozsahy rychlosti a mimo provoz jsou pomocí joysticku Weycor.

Pohon nakladače WEYCOR AR 480S je řízen akcelerátorem a samostatným pedálem inching pro nejlepší rozdělení hydraulické síly pro tahové a zvedací síly.

Plně hydraulické středové otočné řízení a výkyvná zadní náprava s automatickým blokováním během kyvného působení hydraulických beranů. Přední a zadní kola nakladače sledují stejnou stopu. Úhel řízení je 40 ° na každou stranu, úhlový pohyb ± 10 ° na zadní straně vozidla. Kolový nakladač WEYCOR AR 480S má také funkce nouzového řízení.

Kolový nakladač WEYCOR AR 480S

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení