Kolový nakladač 19 SK Eurocomach

Součástí našeho sortimentu je kolový nakladač 19 SK Eurocomach, který nabízí mimořádný výkon, spolehlivost i uživatelský komfort. Velkou předností tohoto stroje je konstrukce systému Vertical Lift, která umožňuje vysokou úroveň zdvihu udržující stabilitu stroje v každé nakládací poloze.

Uživatelsky pohodlná kabina je navržena tak, aby splňovala bezpečnostní předpisy ROPS / FOPS. Poskytne vám dostatek prostoru pro práci, díky čemuž je práce pohodlnější a produktivnější. Mechanicky odpružené sedadlo je možné dle svých potřeb délkově nastavit.

Kolový nakladač 19 SK Eurocomach je opatřen tichým motorem Yanmar Stage 5, který dokáže optimalizovat výkon a snižovat spotřebu. Hydraulický chladicí ventilátor Fan Drive zajišťuje regulaci rychlosti otáčení podle požadavků motoru, zlepšuje výkon motoru a zabraňuje nadměrnému hluku a udržuje optimální teplotu.

Kolový nakladač 19 SK

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení