Hydraulické kladivo Ariete

Každý demoliční nástroj by měl splňovat nároky na odolnost, spolehlivost a výkon. Zároveň se od něj očekává, že nebude vytvářet více hluku, než je nutné. Právě tyto požadavky splňuje hydraulické kladivo Ariete, se kterým jsou demoliční práce o mnoho pohodlnější a efektivnější.

Hydraulické kladivo Ariete je projektované tak, že je otevřené na 2 stranách. Díky tomu umožňuje snadnou a rychlou údržbu. Hydraulická kladiva Ariete získávají systém rekuperace energie, který poskytuje větší výkon než běžná membránová kladiva. Systém rekuperace energie používá tlak plynu v hlavě kladiva, a proto je nezávislá na pomocném hydraulickém potrubí hostitelského stroje.

Každé kladivo značky Ariete je schopné pracovat s vysokými hodnotami protitlaku na zpětném potrubí bez vlivu na výkony a amortizovat všechny chybné zásahy díky speciální funkci samočinného brzdění. Mezi tím vnitřní systém samoregulace oleje řídí příchozí tok.

My vám nabízíme hydraulické kladivo Ariete, na které lze připojit praktické příslušenství, jako je šroubová deska pro rypadlo, propojovací systém pro smykem řízený nakladač, šroubová deska pro rychlospojky a další.

Hydraulické kladivo ARIETE