Ergonomický vibrační pěch MIKASA MTX 70

Vibrační pěch MIKASA MTX 70 najde své uplatnění při zhutňování zrnitých, smíšených a soudržných zemin. Využít jej lze také pro zásypy kolem základů, pěchování podloží pod patním zdivem nebo třeba pro přípravu podloží betonážních prací (panely, chodníky a kanály). Vibrační pěch MIKASA MTX 70 také zajistí přípravu podloží a pěchování zeminy kolem potrubí a nad ním, pěchování zeminy výkopů pro kabelová a potrubní vedení.

Vibrační pěch MIKASA MTX 70 disponuje 4-taktním benzínovým motorem a novým držadlem, které snižuje přenos vibrací až o dvě třetiny. Praktický kryt motoru snižuje hlučnost a chrání části motoru před nečistotami. Součástí pěchu je také otáčkoměr chodu motoru, který snímá okamžitě otáčky a tím zajišťuje optimální výkon motoru. Pokud stroj není v provozu, display slouží jako počítadlo motohodin. Efektivní funkcí pěchu je také plynová páčka, která je zároveň palivovým kohoutem. Palivová nádrž je vyrobena z polyethylenu a patka je vyrobena z překližky a oceli, díky čemuž je zajištěno dobré tlumení otřesů. Vynikající Body Balance maximalizuje efektivitu práce.

Vibrační pěch MIKASA MTX 70

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení